Rádi si uděláme čas na váš případ.

+420 737 965 626 info@kastnerpies.cz CZ EN

Nová identita lépe odráží zaměření naší kanceláře

Po 6 letech existence naší advokátní kanceláře jsme se s kolegy rozhodli změnit svoji prezentaci navenek. Inspiraci pro novou vizuální identitu jsme hledali v oblasti life sciences, která je také hlavním zaměřením naší kanceláře.

Věda, vývoj, pokrok a inovace

Jako symbol naší nové identity jsme zvolili hexagon. Šestiúhelník najdete v přírodě na mnoha místech, od sněhových vloček po včelí plástve. Tvar šestiúhelníku má například i velká bouře na severním pólu planety Saturn, objevená sondou Voyager. Ve vědě se potom šestiúhelník objevuje v podobě molekul některých organických sloučenin, které jsou stavebním prvkem mnoha léčivých přípravků, nebo jako symbol syntézy a propojení. Tvar šestiúhelníku a jeho rovné hrany umožňují skládání do složitých obrazců představujících systém a řád. Stejně dlouhé strany šestiúhelníku pak poukazují na rovnocennost a partnerství.

Věda, vývoj, pokrok a inovace jsou pro naše klienty zásadní. Naší snahou je tyto aktivity z hlediska platných zákonů co nejvíce usnadnit, dát nápadům vhodnou formální podobu, právně je ochránit a zasadit do celkových plánů a složitějších struktur. Díky své specializaci a zkušenostem dokážeme být korporacím i start-upům vhodnými partnery, kteří přinesou do jejich podnikání vysokou přidanou hodnotu.

„Věříme, že nová firemní identita lépe odráží zaměření naší advokátní kanceláře, vyjadřuje naše hodnoty a přístup. Doufám, že to ocení i naši klienti. Chceme totiž stejně jako oni držet krok s dobou a udávat směr svému oboru,“ komentuje refresh identity Igor Pieš, partner AK Kastner & Pieš.

Šest měsíců změn

V posledním půlroce jsme o celém konceptu debatovali, objevovali nové přístupy i slepé uličky. Věříme, že toto naše úsilí i pomoc zkušených profesionálů z marketingu nás nasměrovaly blíže k našim klientům, pro které jsme tu především. S novou vizuální identitou, webem a dalšími materiály bychom chtěli komunikovat příběh, který s našimi klienty píšeme.

Další podobné články

Další články z blogu

Sledujte své právníky na sítích