Rádi si uděláme čas na váš případ.

+420 737 965 626 info@kastnerpies.cz CZ EN

Náš tým

Máme za sebou zkušenosti s řešením komplikovaných agend a praxi v mezinárodních advokátních kancelářích, přednášíme o právu a spolupracujeme s odbornými asociacemi. Díky tomu vám můžeme poskytnout profesionální právní služby, pod které se podepíšeme.

  • Dobrá znalost mezinárodních společností
  • Propojování akademické sféry a byznysu
  • Členství v odborných asociacích

Poznejte nás

Hledáme pro vás
jednoduché odpovědi

Zatímco vy vymýšlíte nová řešení pro lepší život nás všech, my se staráme o to, abyste měli právní jistotu svých kroků v Česku i v zahraničí. Srozumitelně, jednoduše a bez zbytečných prodlev.

Igor Pieš | AK Kastner & Pieš

Mgr. Igor Pieš partner

„Největší satisfakce je, když jsou spokojení klienti i kolegové v kanceláři.“

Igor Pieš je partnerem naší advokátní kanceláře a specializuje se na life science průmysl a právní aspekty IT. S klienty řeší nejčastěji regulaci léčiv, zdravotnických prostředků, ale také obecnou komerční a smluvní agendu, complianceochranu osobních údajů.

Privátní klientele poskytuje právní poradenství ve finanční oblasti a v oblasti rodinného práva.

Na své alma mater – Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze – vede několik předmětů o regulaci léků a zdravotnických prostředků, vyučuje v rámci LL.M. programu a pravidelně přednáší pro klienty působící ve zdravotnictví.

Spojte se s námi Ozveme se vám zpět do 24 hod.

Patrik Kastner | AK Kastner & Pieš

Mgr. Patrik Kastner counsel

„Rozvoj naší agendy jde ruku v ruce s tím, jak se s klientem poznáváme i jako lidé.“

Jak napovídá název naší kanceláře, Patrik Kastner je jedním z jejích zakladatelů, nyní působící jako counsel. Specializuje se na farmaceutický průmysl a zdravotnictví, ale také na obecnou komerční a smluvní agendu a nemovitosti. Se svými klienty nejčastěji řeší regulaci léčiv, zdravotnických prostředků, ochranu osobních údajů, právo nemovitostí, compliance, protikorupční opatření a reklamu. 

Patrik je dlouholetým členem a současným předsedou Etické komise Asociace inovativního farmaceutického průmyslu (AIFP). V rámci EFPIA je členem pracovních skupin Codes Committee a E&CC.
Dále působí jako pro bono právní poradce sdružení Život 90, které poskytuje služby seniorům.

Spojte se s námi Ozveme se vám zpět do 24 hod.

Eliška Toušková | AK Kastner & Pieš

Mgr. Eliška Toušková advokátka

„Při výběru právního poradce se nebojte dát na svou intuici.“

Eliška Toušková zaměřuje svou právní praxi na farmaceutický průmysl, marketing a obecnou komerční a smluvní agendu. Klientům radí například s regulací léčiv a zdravotnických prostředků, compliance, ochranou osobních údajů nebo reklamou. Více než tři roky působila v rámci secondmentu K&P jako compliance advisor v jedné z největších biofarmaceutických společností, kde rozvíjela a podporovala funkci compliance pro Českou republiku a Slovensko.

V rámci právního poradenství pro naše klienty Eliška konzultuje především oblast reklamy a revizi marketingových materiálů podle naší regulace a podle pravidel EFPIA. Dále se na ni můžete obrátit v oblasti compliance, smluv s prodejci a distributory, zpracování osobních údajů u pacientských programů či regulačních a korporátních záležitostí.

Spojte se s námi Ozveme se vám zpět do 24 hod.

Veronika Rožnovská | AK Kastner & Pieš

Mgr. Bc. Veronika Rožnovská advokátka

„Vždy mě potěší, když s klienty najdeme téma mimo pracovní rovinu, a díky tomu se dokážeme lépe osobně poznat.“

Specializací Veroniky Rožnovské je pracovní právo, právo nemovitostíprávo informačních technologií. S klienty vyjednává smlouvy při nájmu komerčních prostor, dále pomáhá IT společnostem s právními aspekty vývoje softwaru či cloudových služeb, ochranou osobních údajů a obecnou obchodní agendou, včetně pracovněprávních vztahů.

Spojte se s námi Ozveme se vám zpět do 24 hod.

Další členové našeho týmu

Jana Cimlerová | AK Kastner & Pieš

Mgr. Jana Cimlerová advokátní koncipientka

Vojtěch Růžička student

Marta Šuráňová | AK Kastner & Pieš

Marta Chocholoušová asistentka

Spojte se s námi Ozveme se vám zpět do 24 hod.

Ze života v Kastner & Pieš

Hledáme posily

Hledáme posily

Pojďte s námi pracovat na inovativních projektech pro lokální i mezinárodní společnosti a pomáhat jim zlepšovat svět kolem nás.

Chci pracovat u K&P

Blog: Novinky z práva i zákulisí naší kanceláře

Další články z blogu

Sledujte své právníky na sítích