Rádi si uděláme čas na váš případ.

+420 737 965 626 info@kastnerpies.cz CZ EN

Ověřování podpisů

V rámci našich služeb poskytujeme v pohodlí naší kanceláře službu ověřování podpisu. Rádi za vámi případně zajedeme do vaší kanceláře.

Službu ověření podpisu poskytujeme po předchozím objednání v našem sídle každý pracovní den od 10:00 do 16:00 hodin.

Pro co největší urychlení před Vaší návštěvou budeme potřebovat:

  • identifikační údaje podepisujícího – jméno, datum narození, č. dokladu a typ (pas, občanský průkaz), úřad, který ho vydal a místo vydání, adresa
  • název listiny, na které podpis ověřujeme
  • jazyk listiny (ověřujeme pouze listiny v češtině, slovenštině a angličtině)

Cena za ověření jednoho podpisu je 1000,- Kč bez DPH a hradí se výhradně platbou kartou.

Ověření u Vás v kanceláři

Po domluvě jsme schopni podpis ověřit v místě Vašeho sídla kdekoliv v Praze, cena je účtována hodinovou sazbou 4.000,- Kč bez DPH (účtováno za každou započatou hodinu, zpravidla 1-2 hodiny).

Neváhejte nás kontaktovat s dotazy nebo objednáním na tel. č. ‭+420 737 004 658 nebo na emailu overeni@kastnerpies.cz.

V naší advokátní kanceláři nabízíme profesionální službu advokátního ověřování podpisů i osobám mimo okruh našich klientů. Tato služba je důležitá při řadě transakcí, kde je ověření vyžadováno jako náležitost pro platnost dokumentu (např. kupní smlouva na nemovitost, plná moc pro řadu úkonů korporátního práva). Ověření podpisu může sloužit i pro zvýšení právní jistoty a ověření identity podepisujícího u čestných prohlášení nebo plných mocí.

Pokud chcete na dokument připojit apostilu pro zahraniční použití, obraťte se prosím na notáře (ověření musí být přímo od notáře či notářky, nikoliv asistentky), s tím Vám bohužel nepomůžeme.

Sledujte své právníky na sítích